دوشنبه ١٠ تير ١٣٩٨ :: ٠٩:٠٠
پیام تبریک مدیرعامل محترم شرکت معدنی و صنعتی گل گهر

پیام تبریک مدیرعامل به مناسبت فرارسیدن ۱۰ تیرماه گرامیداشت روز صنعت و معدن

به مناسبت فرارسیدن ۱۰ تیرماه گرامیداشت روز صنعت و معدن، مهندس ملارحمان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر با صدور پیامی این روز را به همه تلاشگران این عرصه تبریک گفت. متن پیام بدین شرح است:

پیام تبریک مدیرعامل به مناسبت فرارسیدن ۱۰ تیرماه گرامیداشت روز صنعت و معدن


بسم الله الرحمن الرحیم

فرارسیدن دهم تیر ماه روز ملی صنعت و معدن فرصت مغتنمی است تا با تبیین و معرفی دستاوردهای صنعتی و معدنی کشور عزیزمان ایران، نقش کلیدی این دو حوزه را در اقتصاد و تحقق اهداف بلند مدت کشور یادآور شویم، عرصه ای که تلاش های تحسین برانگیز غیور مردان پولادین، چرخ های موتور پیشرفت کشور را به حرکت درآورده و با عزمی ملی و مدیریتی جهادی به پیش می رود. بي‌گمان كسب موفقيت‌هاي بي‌بديل تلاشگران صنعت و معدن در بخش‌هاي دولتي و غيردولتي نشانه‌اي آشكار و مصداقي بارز از توسعه و پيشرفت چشمگير فرزندان برومند اين سرزمين است كه در پرتو مسئوليت‌پذيري منابع انساني متعهد و متخصص بدست آمده است و مجموعه صنعت و معدن كشور با اتكا به خلاقيت و هوشمندي بي‌نظير به‌گونه‌اي تحسين‌ برانگيز اوج كارآمدي نيروهاي توانمند داخلي را به اثبات رسانده‌ است.
لذا اینجانب بر خود لازم می دانم ضمن تبریک این روز خدمت تمامی فعالان عرصه صنعت و معدن به ویژه شاغلین عزیز در مجموعه عظیم گل‌گهر، پیشرفت هرچه بیشتر حوزه صنعت و معدن کشور را در سالی که بنا به تدبیر مقام معظم رهبری به نام «رونق تولید» نامگذاری گردیده است را از درگاه خداوند متعال مسئلت ‌نمایم.

جمشید ملارحمان
مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر
تیر ماه ۱۳۹۸