پنج شنبه ١١ مرداد ١٣٩٧ :: ١٥:٣٦
آیین تقدیر از عوامل اجرایی پنجمین جشنواره فرهنگی گل گهر برگزار شد.

در این هفت شب جشنواره حال مردم بهتر بود

دکتر حاتمی: حمایت های قاطعانه برادر بزرگوارم اقای مهندس تقی زاده از این جشنواره شایسته تقدیر است آیین تقدیر از عوامل اجرایی پنجمین جشنواره فرهنگی گل گهر برگزار شد در این مراسم که با حضور مهندس عتیقی مدیر مجتمع گل گهر، دکتر حاتمی معاون پشتیبانی مجتمع و تنی چند از مدیران ارشد شرکت گل گهر برگزار شد از زحمات جوانان و هنرمندان سیرجان که در اجرای هرچه بهتر این جشنواره یاری رساندند و از سایر سازمان ها و‌نهادها ازجمله نیروی انتظامی، موسسه مرصاد، دانشگاه علوم پزشکی، دانشگاه آزاد اسلامی، هلال احمر و... تقدیر و تشکر به عمل آمد.

در این هفت شب جشنواره حال مردم بهتر بود


 

 

 

در ابتدای این نشست دکتر حاتمی معاون پشتیبانی مجتمع گل گهر و رییس شورای سیاستگذاری این جشنواره گفت: براساس سرشماری صورت گرفته در جشنواره فرهنگی گل گهر بیش از ۱۱۴ هزار نفر در جشنواره شرکت کردند و براساس اطلاعات ارزیابان جشنواره بیش از ۹۸ هزار نفر از بازدیدکنندگان از نحوه برگزاری جشنواره رضایت داشتند.

وی در ادامه افزود: مایه مسرت ما در مجموعه گل گهر است که توانستیم این تعداد از مردم شهرستان را خوشحال کنیم و شعار این جشنواره "باهم مهربان باشیم" به معنی واقعی در این جشنواره محقق شد.

وی برگزاری چنین جشنواره ای در نوع خود حماسه ای عظیم و باشکوه دانست و افزود این حماسه بدون حمایت مدیرعامل محترم گل گهر مهندس تقی زاده محقق نمی شد. همچنین زحمات مهندس عتیقی مدیر مجتمع و حضور و حمایت ایشان از این جشنواره جای تقدیر و تشکر دارد.

وی در ادامه به فرهنگ دوست بودن مردم سیرجان اشاره کرد و گفت طبق آمار گرفته شده استقبال مردم از غرفه های کتاب و کتابخوانی بیش از سایر غرفه ها بود.

در ادامه معاون پشتیبانی گل گهر به اقدامات شرکت گل گهر طی چندسال اخیر اشاره کرد و گفت: شرکت گل گهر طی این چندسال سهامداران عمده خود را متقاعد کرد و سود حاصله را در پروژه های توسعه ای خود به مصرف رساند تا از این طریق موجبات توسعه و اشتغال شهرستان را فراهم کند.
وی افزود بودجه توسعه ای شرکت گل گهر در سال گذشته معادل بودجه عمرانی یکسال کشور بود که این امر نشان از توجه مدیران ارشد مجموعه به رشد و توسعه منطقه دارد.

در ادامه دکتر حاتمی هدف از برگزاری این جشنواره را ارتقا سطح فرهنگی شهرستان دانست و گفت: در نمایشگاه کتابی که درکنار جشنواره برگزار شد ۳۹ ناشر حضور داشتند و ۵۰۰ میلیون کتاب توسط مردم خریداری شد که این رقم موجب تعجب ناشران نیز بود و نشان از فرهیختگی مردم شهرستان دارد.

در ادامه معاون پشتیبانی گل گهر از زحمات مهندس حلوایی پور مدیریت روابط عمومی گل گهر، آقای مطهری نژاد مدیریت رفاه مجموعه گل گهر، مهندس محمدی مدیریت عمرانی، سردار ایران نژاد مدیر موسسه معراج اندیشه، مهندس جواهری مدیر باشگاه فرهنگی ورزشی گل گهر و دکتر فروغی مشاور روانشناسی تشکر به عمل آورد.
همچنین وی از زحمات سازمان هایی همچون نیروی انتظامی، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشکده علوم پزشکی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و... که مجموعه گل گهر را در هرچه بهتر شدن این جشنواره یاری رساندند تشکر کرد.

در پایان دکتر حاتمی گفت امسال نیز همانند سال های قبل در تدارک برگزاری ایستگاه خلاقیت هستیم؛ جشنواره فرهنگی گل گهر توقع همه را بالا برد و امیدواریم بتوانیم این جشنواره را نیز باهمین کیفیت برگزار کنیم.

مهندس عتیقی مدیر مجتمع گل گهر نیز دیگر سخنران این مراسم بود و در پایان با اهدا لوح تقدیر از دست اندکاران تجلیل شد