سه شنبه ٢٣ مهر ١٣٩٨ :: ١٨:٣٦
نخستين نشست مشترك كارگروه هاي تخصصي منطقه گل گهر برگزار شد؛

نخستين نشست مشترك كارگروه هاي تخصصي منطقه گل گهر برگزار شد؛

نخستين نشست مشترك كارگروه هاي تخصصي منطقه گل گهر برگزار شد؛ گل گهر 2030 فراتر از مرزها نخستين نشست مشترك كارگروه هاي تخصصي منطقه گل گهر صبح امروز با حضور اعضا هيئت مديره، مديران عامل و معاونين، مديران و اعضا كارگروه هاي تخصصي شركت هاي منطقه گل گهر به منظور تدوين استراتژي 2030 هلدينگ گل گهر با محوريت شركت معدني و صنعتي گل گهر در محل سالن اجتماعات پرديس اميد شركت برگزار شد. در اين نشست مهندس ملارحمان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و عضو هیئت مدیره شرکت با اشاره به تدوین برنامه چشم انداز گل‌گهر ۲۰۳۰ گفت: استراتژی چیزی نیست جز شکل دادن آرزوها، اهداف و اولویت‌هایی که در ذهن همه ما به عنوان آرزوهای توسعه فرهنگی و اجتماعی وجود دارد و چیزی در این زمینه محقق نخواهد شد جز بهره‌وری، بکارگیری بهینه از بهترین متخصصین و منابع انسانی که بهترین آن در گل‌گهر حضور دارند.

      نخستين نشست مشترك كارگروه هاي تخصصي منطقه گل گهر برگزار شد؛

مهندس ملارحمان افزود:

هموارسازی و بسترسازی برای رسیدن به اولویت‌ها، اساسی ترین و مهمترین متد خواهد بود، هموارسازی برداشتن موانع از میان مسير است. توجه به پژوهش، ارتباط با دانشگاه‌ها و مراکز علمی و کاربردی، ارتباط با عرصه بین‌الملل باید برای رسیدن به اهداف در اولویت سند چشم انداز گل گهر 2030 قرار گیرد.

وی با بیان اینکه در راه رسیدن به اهداف مان باید مرزها و ديوارها را از میان برداریم، گفت:

در استراتژی ۲۰۳۰ باید یک شرکت به جای ۳۰ شرکت وجود داشته باشد و یک مجموعه عظیم اقتصادی یکپارچه داشته باشیم، به طوریکه بهترین حمل و نقل را بدون کوچکترین ضعفی در اختیار داشته باشیم و باید ضعف هایمان را پیدا کنیم و خلأها را برطرف کنیم.

مدیرعامل گل‌گهر با تاکید بر اینکه ما می‌توانیم به اهداف مان دست پیدا کنیم، گفت:

لازمه آن، ساختارسازی و ارتقا سطح مهارت، آموزش، تخصص منابع انسانی و توجه به معیشت و سطح زندگی همکاران هست.

مهندس ملارحمان افزود:

اکتشاف باید مهمترین فعالیت ما باشد و اگر چنانچه ذخایرمان کم بود برای توسعه‌های آتی کشور باید برویم به هر کجای دنیا نیاز بود اکتشاف کنیم.