همزمان با فرارسيدن ١٧ مردادماه روز خبرنگار
مهندس تقي زاده مدير عامل شركت معدني و صنعتي گل گهر در پيامي اين روز را به همه فعالين عرصه رسانه تبريك گفت:

به نام خدا

جان نباشد جز خبر در آزمون
هر که را افزون خبر جانش فزون


هفدهم مردادماه روز خبرنگار كه به مناسبت سالروز شهادت شهید محمود صارمی نامگذاری شده است را فرصت مغتنمی ميدانم که ضمن تقدير از زحمات بي دريغ شما اصحاب رسانه و مطبوعات این روز شکوهمند را كه روز حق گویی و حق جویی و روز پاسداشت قلم است به همه خبرنگاران ، نویسندگان و روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و قلم در عرصه اطلاع رسانی تبریک و تهنیت عرض نمایم.
جایگاه خبرنگاران و دیگر فعالان عرصه رسانه در جامعه امروز جهانی، که فناوری اطلاعات و ارتباطات، بنیان جوامع بشری را تحت سیطره خود قرار داده است، بیش از هر زمان دیگری معنا می‌یابد.
تردیدی نیست که دستیابی به ایران توسعه یافته و به طبع آن دستيابي به افق هاي تعيين شده در عرصه صنعت ومعدن اين ديار همت و یاری شما بزرگواران را میطلبد
لازم می دانم به عنوان يكي از خادمين عرصه صنعت و معدن مراتب تقدیر و تشکر خود را از تلاش خستگي ناپذير شما فعالين عرصه رسانه و خبرنگاران پرتلاش نشريات و پايگاه هاي خبري كه در انعكاس اخبار و دستآوردهاي شركت معدني و صنعتي گل گهر، سعي فراوان داشتيد، اعلام دارم و دست همه اصحاب قلم را در زير اين خيمه صفا و صداقت براي ادامه همكاري هاي رسانه اي به گرمي می فشارم.

امید است با استعانت و توکل به خداوند متعال در انجام رسالت آگاهی بخشی و شفاف سازی و ارتقاء سطح آگاهي جامعه موفق و موید باشید.


ناصر تقي زاده
مديرعامل
شركت معدني و صنعتي گل گهر
مردادماه ۹۷