شرکت معدنی و صنعتی گل گهر

آگهی آزمون کارشناس کامپیوتر شرکت های کارفرما و پیمانکار منطقه گل گهر

لینک دریافت اطلاعات مورد نیاز

لینک ثبت نام آزمون کارشناس کامپیوتر شرکت های کارفرما و پیمانکار منطقه گل گهر

http://reg.hrdms.ir/index.aspx

برنامه زمان بندی آزمون شرکت های پیمانکار منطقه گل گهر - فراخوان شماره 3

ادامه خبر

آگهی شناسایی و بکارگیری نیروی قراردادی (کارشناس حسابرسی)

تمدید موعد فراخوان شماره 10 تا تاریخ 15 اسفند ماه - آگهی شناسایی و به کارگیری نیروی قراردادی شرکت گل گهر- کارشناس حسابرسی - جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به وبسایت با آدرس azmoon.geg.ir مراجعه فرمایید.

لینک دریافت اطلاعات فراخوان جذب کارشناس حسابرسی

فراخوان جذب نیروی انسانی شرکت های همکار منطقه گل گهر (شماره 5)

لینک دریافت اطلاعات فراخوان

آگهی بکارگیری نیروی قراردادی شرکت های کارفرمای منطقه گل گهر (فرخوان 4)

شرکت های کارفرمای منطقه گل گهر در نظر دارند جهت تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین داوطلبان مرد/زن و بومی شهرستان سیرجان و استان کرمان به صورت قراردادی مطابق جدول پیوست از طریق برگزاری آزمون کتبی ،مصاحبه تخصصی و روانشناختی اقدام به جذب نیرو نمایند. افرادی که متقاضی حضور در آزمون می باشند ،می توانند برای ثبت نام از تاریخ 1401/02/25 تا تاریخ 1401/03/03 به آدرس اینترنتی azmoon.geg.ir مراجعه نموده ؛پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی و با توجه به شرایط ذکر شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

برای اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

ادامه خبر

برنامه زمان بندی مصاحبه تخصصی استخدامی شرکت های کارفرما منطقه گل گهر

لینک دریافت برنامه زمان بندی مصاحبه تخصصی استخدامی شرکت های کارفرما منطقه گل گهر

http://azmoon.geg.ir/PrimaryResult.aspx

اعلام نتایج آزمون کتبی شرکت های کارفرما منطقه گل گهر

لینک اعلام نتایج آزمون کتبی شرکت های کارفرما منطقه گل گهر


http://azmoon.geg.ir/PrimaryResult.aspx

منابع آزمون فراخوان شماره 3 جذب نیروی قراردادی شرکت های پیمانکار منطقه گل گهر

منابع آزمون فراخوان شماره 3 جذب نیروی قراردادی شرکت های پیمانکار منطقه گل گهر


منابع آزمون


ادامه خبر

لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون شرکت های کارفرما منطقه گل گهر


http://azmoon.geg.ir/getazmooncard.aspx

برنامه زمانبندی آزمون شرکت های کارفرما منطقه گل گهر


ادامه خبر

مجموعه گردشگردی بافت

عکس های بوم گردی بافت

آگهي شناسایی و بکارگیری نيروی قراردادی

«آگهي شناسایی و بکارگیری نيروي قراردادي » ادامه خبر

آگهی بکارگیری نیروی قراردادی شرکت های پیمانکار منطقه گل گهر

شرکت های پیمانکار منطقه گل گهر در نظر دارند جهت تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین داوطلبان مرد و بومی شهرستان سیرجان و استان کرمان به صورت قراردادی مطابق جدول زیر از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی ،عملی و روانشناختی اقدام به جذب نیرو نمایند.

افرادیکه متقاضی حضور در آزمون می باشند ،می توانند برای ثبت نام از تاریخ 1401/01/02 تا تاریخ 1401/01/18 به آدرس www.hrdms.ir مراجعه نموده ؛پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی و با توجه به شرایط ذکر شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده

آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده

شرکت معدنی و صنعتی گل گهر(سهامی عام)

ادامه خبر

به همت شرکت گل‌گهر؛ از پیشکسوتان هنر نقاشی در سیرجان تجلیل شد


آئین تجلیل از پیشکسوتان هنر نقاشی در سیرجان شامگاه ۲۸شهریورماه توسط شرکت گل‌گهر و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیرجان و با حضور معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، معاون فرماندار، رئیس دفتر نماینده، رئیس شورای شهر، معاون پشتیبانی مجتمع گل‌گهر و جمع کثیری از هنرمندان و مسئولان شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت گل‌گهر، در ابتدای مراسم معصومه کامکار دبیر اجرایی این آئین درباره هنر نقاشی صحبت کرد و گفت: تکریم پیشکسوتان هنر، تکریم ارزش‌هاست و شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر به خاطر دیدگاه ارزشمند فرهنگی مدیرعامل و مدیران شرکت همواره در راستای فعالیت های فرهنگی و هنری و تکریم و حمایت هنرمندان گام های بزرگی برداشته اند.

معاون پشتیبانی مجتمع گل‌گ ...

گل‌گهر حامی سومین جشنواره ایده‌های ارزش آفرین معدنی کشور


سومین جشنواره ایده‌های ارزش‌آفرین معدن و صنایع معدنی کشور (اینوماین۳) مهرماه سال جاری در محل پردیس مرکزی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت گل‌گهر، اینوماین۳، از ۲۶ تا ۲۸ مهرماه جاری برگزار می شود و شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر یکی از حامیان این جشنواره است.

جشنواره اینوماین۳، شامل بخش‌های مسابقه ایده، نمایشگاه توانمندی شرکت‌های دانش بنیان، ارائه نیازهای فناورانه سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ و صنعتی، پنل‌هایB2B، مسابقه چالش برتر صنعتی، مسابقه حل مساله، نشست‌های تخصصی و ارائه توانمندی مراکز نوآوری، شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپ‌هاست.

گفتنی است شرکت کنندگان می‌توانند برای ثبت چالش و دریافت اطلاعات بیشتر به سایت‌های ww ...

نخستین سمپوزیوم مجسمه‌سازی گل‌گهر به کار خود پایان داد


نخستین سمپوزیوم مجسمه‌سازی گل‌گهر پس از ۲۵روز در سیرجان با برگزاری آئین اختتامیه با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرکل روابط عمومی استانداری کرمان، فرماندار سیرجان و جمعی از معاونین و مدیران شرکت گل‌کهر شامگاه ۲۶ شهریورماه در سیرجان به کار خود پایان داد.

 رئیس سمپوزیوم و مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت گل‌گهر در این آئین گفت: در ابتدای سال جاری بنا به تاکید  مدیر عامل محترم  گل‌گهر بر رونق بخشیدن به فعالیت های فرهنگی اجتماعی  نخستین سمپوزیوم مجسمه‌سازی سیرجان با متریال سنگ، کلید خورد و با اعلام فراخوان سراسری منجر به رسیدن آثار زیادی به دبیرخانه سمپوزیوم شد.

ابوذر حلوایی پور افزود: شورای متخصص داوران در چندین نوبت آثار ارسالی را داوری کرد ...

در آئینی باشکوه و به همت شرکت گل‌گهر؛ از آزادگان سرافراز سیرجانی تجلیل شد


آئین تجلیل از آزادگان سرافراز سیرجانی هشت سال دفاع مقدس شامگاه ۲۳شهریورماه  با حضور امام جمعه، فرماندار، مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، مدیرکل بنیاد شهید استان، اعضای شورای تامین شهرستان و جمعی دیگر از مسئولان محلی و مدیران شرکت گل‌گهر برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین الملل شرکت گل‌گهر، امام جمعه سیرجان در این مراسم گفت: سختی‌هایی که آزادگان در طول اسارت کشیدند از یک طرف و سختی‌هایی که اکنون بنا به آثاری که از زمان جنگ دارند، باعث شده آنها تبدیل به نماد انسان‌های صبور در جامعه شوند.
حجت الاسلام و المسلمین حسینی افزود: این عزیزان مسلما مشمول ثواب الهی هستند چون خداوند به صابران عنایت دارد. آزادگان باید تکریم شوند همان طور که قطعا لطف الهی شامل حالشان در آخرت و عزتشان ...

اهمیت راهبردی کارخانه شمش آنتیموان توسط گل‌گهر/سهم ۴درصدی تولید شمش فولاد در گل‌گهر

پایگاه خبری تیتر۲۰ در گزارشی به اهمیت راهبردی کارخانه شمش آنتیموان توسط گل‌گهر پرداخت و با همین تیتر و اشاره به سهم ۴درصدی تولید شمش فولاد در گل‌گهر و تلاش برای افزایش این سهم از تولید شمش در کشور، گزارش خود را با مشروح ذیل منتشر کرد.

پایگاه خبری تیتر۲۰: بررسی افزایش سوددهی شرکت های بزرگ معدنی باعث شده در کنار حوزه اصلی فعالیت خود به سراغ رایزنی برای حضور در بخش های دیگر بروند. این بار شرکت معدنی و صنعتی گل گهر پس از توسعه زنجیره ارزش فولاد در مجموعه خود به سراغ سرمایه گذاری در حوزه آنتیموان می رود.

ورود به حوزه تولید عناصر نادر خاکی از جمله آنتیموان جزو اولویت های اصلی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) بوده است. اهمیت استراتژیک این عناصر باعث شد اکتشاف و بهره بر ...

جشنواره رسانه‌ای «سردار آسمانی» با معرفی نفرات برگزیده به کار خود پایان دادآئین اختتامیه جشنواره سراسری مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری «سردار آسمانی» با موضوع سردار شهید حاج قاسم سلیمانی که به همت شرکت گل‌گهر اجرا شد، با معرفی برگزیدگان و با حضور معاون استاندار کرمان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، رئیس خانه مطبوعات استان و مسئولین شهرستان سیرجان و جمعی از معاونین و ‌مدیران شرکت گل‌گهر و اهالی رسانه در سیرجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت گل‌گهر، محمدرضا نژادحیدری مدیرعامل خانه مطبوعات استان کرمان در این مراسم با اشاره به اینکه این جشنواره به صورت تخصصی و سراسری و با حمایت شرکت گل گهر برگزار شد، گفت: از بین ۵۱۰ اثر رسیده به دبیرخانه جشنواره ۳۱۶ اثر به مرحله داوری نهایی رسیدند. ۲۵ استان کشور در جشنواره شرکت کردند و کرمان ...

تولید بیش از 11.8 میلیون تنی گل گهر

شرکت گل گهر توانسته است در 5 ماهه ابتدای امسال بیش از 11.8 میلیون تن محصول تولید کند و میزان فروش شرکت در 5 ماهه اول امسال نسبت به مدت مشابه در سال قبل ،با رشد 178 درصدی همراه شده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت گل گهر ،این شرکت در 5 ماهه اول امسال توانسته است 6 میلیون و 810 هزار تن کنسانتره و 5 میلیون و 12 هزار تن گندله تولید کند که در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته رشد 3.39 درصدی را نشان می دهد.

شرکت گل گهر از ابتدای سال مالی تا انتهای مرداد ماه امسال فروشی بیش از 194 هزار میلیارد ریال داشته که در مقایسه با مدت زمان مشابه در سال قبل که عدد 69 هزار میلیارد ریال به ثبت رسیده با رشد 178 درصدی فروش همراه گشته است.

اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت معدنی و صنعتی گل گهر

داوطلبان گرامی جهت اطلاع از نتیجه اولیه آزمون می توانند به لینک زیر مراجعه کنند.

http://azmoon.geg.ir/PrimaryResult.aspx

فراخوان نخستین سمپوزیوم مجسمه‌سازی گل‌گهر

شرکت معدنی و صنعتی گل گهر به منظور افزایش مشارکت های فرهنگی و هنری در قالب برگزاری یک رویداد بزرگ هنری از هنرمندان مجسمه ساز کشور دعوت به همکاری کرد.

درهمین راستا روابط عمومی ‌امور بین الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر با انتشار فراخوان ضمن اعلام آغاز به کار نخستین سمپوزیوم مجسمه سازی گل گهر سیرجان، از تمامی هنرمندان مجسمه‌ساز حرفه ای جهت شرکت در این سمپوزیوم دعوت به عمل آورده است.

این سمپوزیوم به منظور آفرینش آثار هنری در بستر مجسمه سازی معاصر دنیا جهت استفاده در عرصه عمومی با هدف هویت بخشی و تلطیف محیط، استفاده از زیبایی های هنری در کنار زیبایی های طبیعی و افزایش جذابیت‌های گردشگری با استقرار مجسمه‌های هنری در پروژه دهکده گردشگری گل‌ ...

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون شرکت معدنی و صنعتی گل گهر

قابل توجه داوطلبان محترم آزمون استخدامی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر

داوطلبان محترم می‌توانند جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از طریق لینک زیر اقدام نمایند.

دریافت کارت ورود به جلسه :
http://azmoon.geg.ir/getazmooncard.aspx

روابط‌عمومی و امور بین‌الملل

اقدامات شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در خصوص مقابله با ویروس کرونا

 

اقدامات شرکت معدنی و صنعتی گل گهر با ویروس کرونا در تاریخ 99/03/01

طرح فاصله گذاری اجتماعی و انجام اقدامات لازم به منظور پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، همچون سه ماه گذشته کماکان در تمامی شرکت‌های منطقه معدنی و صنعتی گل‌گهر و با نظارت کمیته پیشگیری و مقابله با کرونای شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در حال انجام است.

آگهي شناسایی و بکارگیری نیروی قراردادی شرکت معدنی و صنعتی گل گهر

شركت معدنی و صنعتی گل گهر در نظر دارد جهت تکمیل نيروي انساني مورد نياز خود از بین داوطلبان مرد و زن به صورت قرادادی مطابق جدول زیر از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و روانشناختی اقدام به جذب نیرو نماید.

شركت معدنی و صنعتی گل گهر در نظر دارد جهت تکمیل نيروي انساني مورد نياز خود از بین داوطلبان مرد و زن به صورت قرادادی مطابق جدول زیر از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و روانشناختی اقدام به جذب نیرو نماید.

افرادی که متقاضی حضور در آزمون می باشند، می توانند برای ثبت نام از ت ...

پیام مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر به مناسبت روز منابع انسانی

اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت معدنی و صنعتی گل گل گهر

قابل توجه شرکت‌کنندگان در آزمون استخدامی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر؛

لطفا جهت اطلاع از نتایج آزمون به آدرس اینترنتی زیر مراجعه نمایید.

http://azmoon.geg.ir/PrimaryResult.aspx

تحولات مدیریتی در گل‌گهر را به فال نیک می‌گیریم

دکتر موحد، رئیس‌کل دادگستری استان کرمان و دادخدا سالاری، دادستان مرکز استان به همراه جمعی از معاونین و مدیران ارشد قضایی استان، صبح امروز به منظور بازدید از منطقه گل‌گهر و دیدار با مدیرعامل شرکت گل‌گهر به این منطقه سفر کردند.

دکتر موحد، رئیس‌کل دادگستری استان کرمان و دادخدا سالاری، دادستان مرکز استان به همراه جمعی از معاونین و مدیران ارشد قضایی استان، صبح امروز به منظور بازدید از منطقه گل‌گهر و دیدار با مدیرعامل شرکت گل‌گهر به این منطقه سفر کردند.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، رئیس‌کل دادگستری استان کرمان و هیئت همراه، ضمن بازد ...

مهندس عتیقی متخصص و از جنس گل‌گهر است/ به موفقیت وی امید دارم

حجت‌الاسلام والمسلمین علیدادی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمان و هیئت همراه، صبح امروز از منطقه گل‌گهر بازدید کردند و کلنگ احداث مسجد بین‌راهی و همچنین مقبره شهدای گمنام در شرکت گل‌گهر را به زمین زدند.

حجت‌الاسلام والمسلمین علیدادی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمان و هیئت همراه، صبح امروز از منطقه گل‌گهر بازدید کردند و کلنگ احداث مسجد بین‌راهی و همچنین مقبره شهدای گمنام در شرکت گل‌گهر را به زمین زدند.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، نماینده ولی‌فقیه در استان به همراه امام‌جمعه سیرجان سپس با حضور در نشست شورای مدیرا ...

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون شرکت معدنی و صنعتی گل گهر

قابل توجه داوطلبان محترم آزمون استخدامی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر

آزمون استخدامی در دو نوبت در روزهای پنجشنبه‌ و جمعه، نهم و دهم بهمن‌ماه ساعت ۱۰ صبح در محل دانشگاه پیام نور سیرجان برگزار خواهد شد.

داوطلبان محترم می‌توانند از تاریخ ششم بهمن‌ماه جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از طریق لینک زیر اقدام نمایند.

دریافت کارت ورود به جلسه :
http://azmoon.geg.ir/getazmooncard.aspx

منابع آزمون:
http://geg.ir/uploads/azmoon_reference.jpg

روابط‌عمومی و امور بین‌الملل

انتصاب معاون مدیرعامل و مدیر مجتمع گل‌گهر

با صدور حکمی از سوی مهندس ایمان عتیقی مدیرعامل شرکت گل‌گهر، مهندس حجت نجمی‌نیا به‌عنوان معاون مدیرعامل و مدیر مجتمع گل‌گهر منصوب شد. به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، مهندس حجت نجمی‌نیا از مدیران باسابقه شرکت گل‌گهر است که در بخشی از سوابق کاری خود مدیر گندله‌سازی و معاون بهره‌برداری مجتمع گل‌گهر را دارد.

همکاران، شادی و لطف خود را با تلاش بیشتر برای تولید نشان دهند

مهندس ایمان عتیقی صبح امروز در اولین روز کاری خود با همراهی مدیرکل بنیاد شهید استان و جمعی از معاونین شرکت با حضور در گلزار شهدای سیرجان به مقام شامخ شهدای هشت سال دفاع مقدس ادای احترام کرد و‌ سپس با حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی امام‌جمعه سیرجان و سهراب بها‌الدینی فرماندار ویژه سیرجان دیدار کرد. به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، مدیرعامل جدید شرکت گل‌گهر، همچنین اولین جلسه کاری خود را با محوریت تولید و‌ توسعه زیرساخت شرکت با حضور جمعی از معاونین و مدیران حوزه تولید و مديران عامل شرکت‌های بهره‌بردار برگزار کرد. در این جلسه، گزارش ...

️مهندس ايمان عتيقی رسما مديرعامل گل‌گهر شد

مراسم توديع و معارفه مديرعامل شركت معدنی و صنعتی گل‌گهر، عصر امروز در محل سازمان ايميدرو برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومي و امور بين‌الملل شركت معدني و صنعتي گل‌گهر، در مراسمي كه عصر امروز با حضور مهندس جعفري معاون وزير و رئيس هيئت‌عامل ايميدرو، اعضا هيئت‌مديره شركت گل‌گهر و نماينده سهامداران در محل سازمان ايميدرو برگزار شد، از زحمات مهندس جمشيد ملارحمان تقدير به‌عمل آمد و مهندس ايمان عتيقي، رسما به‌عنوان مديرعامل جديد شركت معدني و صنعتي گل‌گهر معرفي شد. 
 

فراخوان ثبت‌نام در سامانه بومی‌سازی زنجیره آهن و فولاد ایران

فراخوان ثبت‌نام در سامانه بومی‌سازی زنجیره آهن و فولاد ایران سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) اقدام به راه‌اندازی سامانه جامع بومی‌سازی زنجیره آهن و فولاد ایران نموده است. به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) با هدف جمع‌آوری نیازمندی‌ها و توانمندی‌های بخش معدن و صنایع معدنی کشور و ایجاد بانک اطلاعاتی جامع در این حوزه، استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های موجود در کشور و نیز برقراری ارتباط موثر بین تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان، سامانه جامع بومی‌سازی زنجیره آهن و فولاد ایران را به نشانی اینترنتی http://lrm.steeliran.org راه‌اندازی کرده است. سازمان ...

سرتیتر مهم‌ترین اخبار و رویدادهای منطقه گل‌گهر

سرتیتر مهم‌ترین اخبار و رویدادهای منطقه گل‌گهر را شنبه‌ها ساعت ۱۰ صبح از صفحه رسمی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در اینستاگرام و کانال رسمی این شرکت در تلگرام مشاهده کنيد.

وبینار آموزشی " نقش تغذیه در دوران شیوع بیماری کرونا"

وبینار آموزشی " نقش تغذیه در دوران شیوع بیماری کرونا"

نقش مهم گل‌گهر در بازارگردانی ۸ هزار میلیارد تومانی شرکت‌های بزرگ

رئیس هیئت‌عامل ایمیدرو با بیان اینکه در ماه‌های اخیر ارزش بازارگردانی شرکت‌های حوزه صنایع معدنی از جمله گل‌گهر (کگل)، فولاد مبارکه (فولاد)، چادرملو (کچاد)، سرمایه‌گذاری معادن و فلزات (ومعادن)، فولاد خوزستان (فخوز) و صنایع مس (فملی) به ۸ هزار میلیارد تومان رسیده است، گفت: این شرکت‌ها علاوه بر بازارگردانی، با افزایش سرمایه اقدام بزرگی در جهت توسعه این بخش کرده‌اند. به گزارش روابط‌عمومی و امور بين‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، خداداد غریب‌پور درباره وضعیت تولید طی هفت ماه ابتدای سال گفت: طی این مدت به‌رغم همه‌گیری ویروس کرونا در کشور و با رعایت ضوابط مربوطه، با رشد و همچنین جهش تولید برخی محصولات مواجه بودیم. غریب‌پور درباره نقش معدن و صنایع معدنی در بورس ...

کمک ۳۰ میلیارد ریالی گل‌گهر به ستاد مقابله با کرونا و دانشکده علوم پزشکی سیرجان

حمایت‌های شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر از دانشکده علوم پزشکی سیرجان در راستای مقابله با بیماری کرونا و کمک به سلامت همشهریان، کماکان ادامه دارد. به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، با توجه به وضعیت بیماری کرونا در شهرستان و لزوم تامین تجهیزات و امکانات درمانی بیمارستان‌ها، شرکت گل‌گهر در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی و اقدامات این شرکت در مقابله با بیماری کرونا و کمک به سلامت شهروندان سیرجانی، در ادامه مساعدت‌ها و حمایت‌های قبلی، در تازه‌ترین اقدام خود با موافقت اعضا هیئت‌مدیره شرکت، مبلغ ۳۰ میلیارد ریال به دانشکده علوم پزشکی سیرجان کمک مالی نمود. طبق توافقات صورت‌گرفته از این مبلغ تاکنون ۸,۶ میلیارد ریال آن جهت خريد کپسول اک ...

شماره جدید فصلنامه گوهرانه، ویژه کودکان و نوجوانان همراه با مطالب متنوع منتشر شد.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، شماره جدید این فصلنامه که مربوط به فصل پاییز می‌باشد با مشارکت و همکاری جمعی از فعالین فرهنگی و هنری و فعالین حوزه کودک و نوجوان منتشر شده است. در شماره جدید فصلنامه گوهرانه به موضوعاتی همچون؛ اسطوره‌های ایثار، شعر پاییزی، تغذیه کودکان و نوجوانان، تازه‌های کتاب، سخنی با والدین، گفتگو با استاد غلامرضا بکتاش شاعر کودک، آشنایی با حیوانات، بچه‌ها و آموزش‌های مجازی، آشنایی با رسوم کهن ایرانی، ورزش در خانه و ...... پرداخته شده است. این فصلنامه که با رویکرد آگاهی‌بخشی به کودکان و نوجوانان و توجه ویژه به موضوعات تربیتی و آموزشی توسط مدیریت روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت گل‌گهر و با همکاری روابط‌عم ...

کتابچه معرفی گل گهر


دانلود کتابچه معرفی گل گهرافزایش سرمایه ۳۴ درصدی گل‌گهر تصویب شد

هیئت‌مدیره شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، افزایش سرمایه ۳۴ درصدی این شرکت از محل آورده نقدی سهامداران، مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به را مورد تصویب قرار داد. به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، در ابتدای سال جاری در مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت به اتفاق آرا اعضای مجمع، با افزایش سرمایه «گل‌گهر» از ۴۸۰۰ میلیارد به ۱۰ هزار میلیارد تومان موافقت شده بود و مقرر کرد افزایش سرمایه در دو گام انجام شود. بر این اساس، در جلسه هیئت‌مدیره شرکت که با حضور اعضا برگزار شد، موضوع افزایش سرمایه مرحله دوم از ۷۴,۴۰۰ میلیارد ریال به ۱۰۰,۰۰۰ میلیارد ریال در دستور کار قرار گرفت و اعلام گردید؛ با توجه به اتمام مرحله اول افزایش سرمایه از ۴۸,۰۰۰ میلیارد ریال به ۷۴,۴۰۰ میلیارد ریال هیئت‌مدیره شرکت معدنی و ...

از قنات تا حیات و از دریا تا صحرا

سیدمحمدعلی گلابزاده: روز ۹۹,۸,۱۵ سیرجان -این کهن‌شهر ایران، که روزگاری مرکز ایالت کرمان و به‌قول مقدسی، جغرافیدان برجسته‌ قرن چهارم، از شیراز بزرگتر و باشکوه‌تر بود ‐ رویداد بزرگ دیگری در تاریخ خود را تجربه کرد، به‌گونه‌ای که می‌توان گفت عظمت آن همتای همان روزی است که برای نخستین‌بار «بن آب» سوخته چال سیرجان، زمین‌های این روستا را طراوت بخشید و قرن‌ها پیش از این، آب قنات‌های قطبیّه و کهن‌شهر، در اراضی سیرجان مظهر شد و رنگ روشن و زلال آب، چشم‌نوازِ مردم این سرزمین گردید. اگر آن روز، قنات حیات آفرید و زندگی را در این گوشه از خاک ایرانِ همیشه سرافراز، ممکن ساخت و حاکمان روزگار هخامنشیان و ساسانیان را غرق در سرور و شادمانی نمود، در روزهای گذشته نیز، روشنای آب ...

گل‌گهر ۲۰۳۰ آینه تمام‌قد جهانی شدن

تحقق مفهوم توسعه پايدار در بخش معدن و صنايع معدنی، به‌خصوص در زمينه استخراج و فرآوری سنگ‌آهن، مستلزم عزمی جدی برای دستیابی به تکنولوژی به‌روز و پيشرفته به‌منظور افزايش بهره‌وری، بهينه‌سازی انرژی، کارآمدی نيروی انسانی و نهايتا همسان‌سازی با محیط‌زیست است. تجربه‎ معدنکاری شرکت طی سال‌های اخير نشان می‌دهد که به رغم محدوديت‌های ناخواسته دولت‌های خارجی، پيشرفت‌های شگرفی در توسعه پهنه‌ها و توليد مواد اوليه صنعت فولاد و نيز محصولات متنوع معدنی در منطقه گل‌گهر ايجاد شده است، به‌طوری‌که اين شرکت به‌عنوان بزرگ‌ترين تامين‌کننده مواد اوليه صنعت فولاد در کشور شناخته می‌شود. بر اساس چشم‌انداز «گل‌گهر ۲۰۳۰» و در راستای گسترش تنوع‌بخشی به محصولات و دارایی‌ها، سه سياست عمده شامل تنوع‌بخشی جغرافيایی، تنوع‌بخشی به محصول و حضور در بازارهای جهانی، به‌عنوان‌ سيا ...

بازدید مهندس ملارحمان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر از تصفیه‌خانه پروژه فاضلاب شهری سیرجان

هم‌اکنون، بازدید مهندس ملارحمان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر از تصفیه‌خانه پروژه فاضلاب شهری سیرجان و بازدید از قسمت‌های مختلف این تصفیه‌خانه و بررسی روند پیشرفت کار و اقدامات انجام شده در این پروژه. این خبر تکمیل می‌شود ...

۲۰۳۰ نماد رسیدن «گل‌گهر» به قله فناوری کشور

مجید علیدادی سلیمانی، معاون توسعه مديريت و سرمايه انسانی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در گفتگو با فصلنامه «گوهر سیرجان» عنوان کرد؛

شرکت‌های بزرگ معدنی در تمام جهان، در برنامه یک دهه آینده یعنی تا سال ۲۰۳۰، باید بتوانند ضمن ارتقای تکنولوژی موجود، سیاست جذب سرمایه انسانی جدید را مطابق با آن تکنولوژی تبیین کنند. تحقق این هدف تاثیر بسزایی بر جایگاه شرکت‌های معدنی خواهد داشت. بنابراین تعاملات بین‌المللی در این زمینه یکی دیگر از مسائل مهم در دهه آینده است که شرکت گل‌گهر هم بر آن تاکید ویژه‌‌ای دارد. تعامل با دانشگاه‌های معتبر سراسر کشور یکی از رویکردهایی است که توسعه منابع انسانی متخصص و جذب نخبگان را در مجموعه امکان‌پذیر می‌کند. واحدهای تحقیقات و فناوری د ...

گل‌گهر ۲۰۳۰ دروازه‌ای به سوی بهشت معدنی ایران

شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در سال جاری افتتاح ۱۲ طرح بزرگ را در برنامه دارد که مجموع این سرمایه‌گذاری‌ها به صورت ارزی مبلغ ۶۹۳ میلیون یورو و پنج هزار و ۵۶۴ میلیارد تومان با اشتغال حدود ۶ هزار و ۳۵۰ نفر به طور مستقیم و غیرمستقیم است. برای استفاده بهینه از منابع آبی شرکت، پروژه احداث تیکنر مرکزی مجتمع گل‌گهر نیز با هدف بازیابی آب از جریان باطله طرح‌های توسعه خطوط کنسانتره مجتمع اجرا شده است. هدف از احداث این پروژه، آبگیری از باطله رقیق طرح‌های فرآوری غبار کارخانه تغلیظ، فرآوری غبار ته‌ریز سیکلون‌های کارخانه تغلیظ و باطله طرح توسعه پلی‌کام و بازگشت آب بازیابی‌شده به چرخه تولید است.پروژه کارخانه بازیابی هماتیت نیز، به عنوان بزرگ‌ترین کارخانه هماتیتی کشور، شامل دو خط بازیابی خوراک خشک با ظرفیت ۶۰۰ هزار تن در سال و دو خط باز ...

ویژه‌نامه الکترونیکی روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر منتشر شد

ویژه‌نامه الکترونیکی روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر با نگاه متفاوت و با هدف بررسى ابعاد فنى ابرپروژه انتقال آب خلیج‌فارس به منطقه گل‌گهر منتشر شد. به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، در این ویژه‌نامه که در ۱۵ صفحه منتشر شده است به سخنان رئیس‌جمهور، وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیئت‌عامل ایمیدرو در آیین افتتاح ابرپروژه انتقال آب خلیج‌فارس و همچنین اظهارات مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر پیرامون اهمیت این ابرپروژه پرداخته شده است.

24 آبان‌ماه، روز کتاب‌، کتابخوانی و کتابدار گرامی‌ باد.

منابع آزمون

منابع آزمون شرکت معدنی و صنعتی گل گهر


بهینه‌سازی مصرف انرژی و هزینه در مرکز تحقیقات و فناوری گل‌گهر

مدیر مرکز تحقیقات و فناوری شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر گفت: این مرکز ماموریت ارتباط صنعت با دانشگاه با هدف رفع چالش‌های حوزه معدن و صنایع معدنی سنگ‌آهن را به‌ویژه‌ در حوزه بهره‌وری و بهینه‌سازی مصرف انرژی دنبال می‌کند. به گزارش روابط‌عمومی و امور بين‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، امیر حاجی‌زاده اظهار داشت: مرکز تحقیقات و فناوری شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر وظیفه ایجاد ارتباط میان دانشگاه و صنعت را بر عهده دارد. زبان مشترک میان صنعت و دانشگاه باعث می‌شود تا بخش صنعت بتواند در گام نخست مسائل و چالش‌های معدن و صنایع معدنی را به‌صورت‌ شفاف مشخص کنیم. در عین حال قصد داریم مسائل و چالش‌های بخش معدن و صنایع معدنی را به زبان دانشگاه و علمی بیان کنیم تا دانشگاهیان بتوانند به‌صورت‌ پروژه‌های تحقیقاتی این چالش‌ها را ...

نخستین دوره جشنواره استانی پویش پایداری

آدرس جدید کانال تلگرامی رسمی شرکت معدنی و صنعتی گل گهر

آیین باشکوه افتتاح ابرپروژه انتقال آب خلیج‌فارس به منطقه گل‌گهر

آیین باشکوه افتتاح ابرپروژه انتقال آب خلیج‌فارس به منطقه گل‌گهر در ارتباط ویدئوکنفرانسی وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت از محل پروژه با ریاست محترم جمهوری و با حضور تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی و مدیران صنعتی و معدنی کشور در حال برگزاری است. ادامه خبر

گامی نو و عملی برای استقلال آبی بخش معدن از منابع زیرزمینی و حفظ محیط‌زیست

ابرپروژه انتقال آب خلیج‌فارس به منطقه گل‌گهر سیرجان و فلات مرکزی ایران که اکنون در آستانه افتتاح رسمی آن قرار داریم، یکی از دستاوردها و افتخارات مهم نظام مقدس جمهوری اسلامی به‌شمار می‌رود و مزیت‌های فراوانی‌ برای منطقه و کشور دربر دارد. به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، با اجرای این طرح، شیرین‌سازی آب دریا در کنار خلیج‌فارس انجام و آب برای مصرف صنایع استان‌های هرمزگان، کرمان و یزد تأمین می‌شود و اجرایی شدن تامین آب از دریاهای آزاد توسط شرکت‌های صنعتی و صنایع معدنی، گامی نو و عملی برای استقلال آبی بخش معدن از منابع زیرزمینی و حفظ محیط‌زیست است. مهم‌ترین ویژگی این طرح تاثیر مثبت بر روند توسعه مناطق جنوبی و فلات مرکزی کشور و توسعه و سازندگی با تامین پایدار آب برای بخش صنعت و ...

ابر پروژه انتقال آب خلیج‌فارس به منطقه گل‌گهر در آستانه افتتاح

مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر از افتتاح قطعه نخست ابرپروژه انتقال آب از خلیج‌فارس به منطقه گل‌گهر سیرجان در انتهای هفته جاری با حضور مقامات دولتی خبر داد.

نقش پررنگ گل‌گهر در خرید ۷ هزار میلیارد تومان سهام

نقش پررنگ گل‌گهر در خرید ۷ هزار میلیارد تومان سهام توسط شرکت‌های بزرگ معدن و صنایع معدنی با حمايت ایمیدرو


قائم‌مقام سازمان ایمیدرو با بیان اینكه این سازمان در مهرماه با حمایت خود بالغ بر ۷۰۰۰ میلیارد تومان سهم از بازار سرمایه جمع‌آوری کرده است، گفت: ایمیدرو، چون یک سازمان دولتی است نمی‌تواند مستقیما خرید و فروشی در بازار سرمایه داشته باشد. عباس نعیمی افزود: همه شرکت‌های مرتبط با ایمیدرو از جمله گل‌گهر، مس، فولادمبارکه، چادرملو، فولاد خوزستان، گهرزمین، فولاد خراسان، فولاد هرمزگان و ... ملزم ...

به مناسبت هفته پدافند غیر عامل

پیام مدیر عامل محترم به مناسبت هفته پدافند غیر عامل

ادامه خبر

بر چالش‌های شیوع کرونا در بخش حمل‌ونقل غلبه کردیم

معاون پشتیبانی مجتمع معدنی و صنعتی گل‌گهر گفت: چالش بیماری کرونا به ویژه در ابتدای سال جاری مانع از انجام امور پشتیبانی و حمل‌ونقل در شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر نشد و توانستیم حمل مواد اولیه و محصولات را بدون کوچک‌‌ترین مشکلی طبق برنامه به انجام برسانیم. به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، محمدجواد فریدونی‌پور اظهار داشت: در چارت سازمانی مجتمع گل‌گهر، حوزه پشتیبانی سه مجموعه مدیریتی دربر دارد که شامل حمل‌ونقل، سفارشات و انبارها و همچنین رفاهی می‌شود.

وی افزود: در بخش حمل‌ونقل، هر محصولی که در شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر تولید می‌شود و یا اینکه از نیازهای تولید است، باید حمل شود. این یعنی انتقال کل خوراک کارخانه‌ ...

برگزاری‌ دومین نمایشگاه آثار خوشنویسی جمعی از هنرمندان شکسته نستعلیق سیرجان

با همکاری روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیرجان صورت گرفت:

برگزاری‌ دومین نمایشگاه آثار خوشنویسی جمعی از هنرمندان شکسته نستعلیق سیرجان

با توجه به شرایطی که در حال حاضر به دلیل شیوع و همه‌گیری بیماری منحوس کرونا بر کشور ما و کل جهان حاکم است، دومین نمایشگاه آثار خوشنویسی جمعی از هنرمندان شکسته نستعلیق سیرجان تحت عنوان "کلک شکسته ۲" به صورت ...

اهدای ۲ دستگاه ونتیلاتور دیگر برای مقابله با کرونا در سیرجان

ادامه خبر

رتبه اول گل‌گهر در تولید کنسانتره آهن کشور

میزان تولید کنسانتره آهن شرکت‌های بزرگ در ۶ ماهه نخست امسال، ۴ درصد افزایش یافت و از ۲۴,۶ میلیون تن عبور کرد. به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، ۹ شرکت بزرگ تولیدکننده کنسانتره سنگ‌آهن از ابتدای فروردین تا پایان شهریور، ۲۴ میلیون و ۶۲۱ هزار و ۶۹۰ تن تولید کردند. این رقم در مدت مشابه سال گذشته، ۲۳ میلیون و ۷۴۴ هزار و ۱۰۲ تن بود. در این میان، شرکت معدنی و صنعتی «گل‌گهر» با تولید ۸ میلیون و ۱۱۲ هزار و ۹۷۷ تن، رتبه اول تولید کنسانتره آهن را در بین شرکت‌های بزرگ به خود اختصاص داده است و شرکت‌های «چادرملو» با ۵ میلیون و ۵۴۱ هزار و ۱۶۹ تن و «توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه» با ۳ میلیون و ۳۷۴ هزار و ۷۹۶ تن تولید در رتبه‌های دوم و سوم تولید کنسانتره قرار دارند. ...

بازدید عضو کمیسیون فرهنگی و کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی و هیئت همراه از شرکت گل‌گهر

بازدید عضو کمیسیون فرهنگی و کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی و هیئت همراه از شرکت گل‌گهر

شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، امروز میزبان عضو کمیسیون فرهنگی و کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی و هیئت همراه بود. به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، حجت‌الاسلام والمسلمین حسین میرزایی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون فرهنگی و کمیسیون اصل ۹۰ مجلس و هیئت همراه، صبح امروز با حضور در شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر از قسمت‌های مختلف این شرکت و برخی پروژه‌های در دست اجرا بازدید نمود. بازدید از معدن شماره یک، خطوط تولیدی کنسانتره و کارخانه گندله سازی و ابرپروژه انتقال آب خلیج ...

آزمون استخدامی شرکت معدنی و صنعتی گل گهر تمدید شد

آزمون استخدامی شرکت معدنی و صنعتی گل گهر تا روز یکشنبه 1399/07/20تمدید شد.

افزایش بودجه اقتصاد مقاومتی و مسئولیت‌های اجتماعی گل‌گهر در سال جاری

مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و جهش تولید استان کرمان از افزایش بودجه اقتصاد مقاومتی و مسئولیت‌های اجتماعی این شرکت در سال جاری خبر داد. به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، مهندس ملارحمان با بیان اینكه اجرای اصول اقتصاد مقاومتی و مسئولیت‌های اجتماعی یکی از مسائل واجب بنگاه‌های توسعه‌ای است، گفت: اگر گل‌گهر بالاترین میزان سرمایه‌گذاری را در این بخش داشته، افتخار می‌کند و جزو وظایفش بوده است. وی از افزایش بودجه این بخش و توسعه حوزه فعالیت جغرافیایی آن به مناطق محروم‌تر جنوب استان کرمان نیز خبر داد و همچنین ضمن درخواست واگذاری پهنه‌های معدنی با اولویت مناطق محروم استان، آمادگی خود را جهت افزایش فعالیت‌های معدنی و صنعتی آن شرکت در جنوب ا ...

۷ مهرماه روز ملی آتش‌نشانی و ایمنی گرامی باد.

ادامه خبر

پیام مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر همزمان با ورود اولین پمپاژ آب خلیج فارس به مخزن ۴۵ هزار مترمکعبی گل‌گهر

بسم الله الرحمن الرحیم همانطور که مردم عزیز کشورمان واقف هستند، دیار کریمان بهشت معادن ایران لقب گرفته و صنایع زیادی همچون فولاد، ذغال‌سنگ، مس، کرومیت و غیره در این استان فعالیت دارند که تامین آب آن‌ها چالشی بر سر راه توسعه صنایع این استان محسوب می‌شود و حل آن زمینه جهش و رونق تولید را در حوزه صنعتی و معدنی فراهم می‌سازد. طرح انتقال آب خلیج‌فارس به صنایع جنوب شرق کشور از پروژه‌های بزرگ آبرسانی کشور محسوب می‌شود که از سال ۹۵ در سه قطعه در مرحله اجرا قرار گرفته و آب گل‌گهر در سیرجان، مس در سرچشمه رفسنجان و چادرملو در یزد را تامین می‌کند و با اجرای این طرح، شیرین سازی آب دریا در کنار خلیج‌فارس انجام می‌شود و آب برای مصرف صنایع استان‌های یزد و کرمان تأمین می‌شود که اجرایی شدن تامین آب از دریاهای آزاد توسط شرکت ...

کسب رکورد تولید

در سال جهش تولید با همت و تلاش شبانه‌روزی همکاران مدیریت گندله سازی و مدیریت فرآوری و با پشتیبانی مدیریت امور معدن و پیمانکاران مربوطه، رکورد تولید به شرح ذیل حاصل گردید؛ رکورد تولید ماهیانه گندله سازی شماره یک به میزان ۵۶۲۳۰۰ تن رکورد تولید ماهیانه گندله سازی شماره دو به میزان ۵۳۸۲۱۲ تن و ارتقا رکورد مجموع به میزان ۱۱۰۰۵۱۲ تن رکورد تولید ماهیانه کارخانه کنسانتره خط چهارم (پلیکام) به میزان ۲۵۷۵۲۶ تن


تلاش برای نقدشوندگی دائمی سهام کگل

ادامه خبر

کتابچه معرفی گل گهر

کتابچه معرفی گل گهر را از لینک ذیل دانلود بفرمائید.


دانلود

فراخوان جذب نیرو در شرکت معدنی و صنعتی گل گهر ویرایش شماره یک 1399/07/02

جهت ثبت نام اینجا کلیک کنید

۳۱ شهریور ماه آغاز هفته دفاع مقدس گرامی باد.

مقام معظم رهبری: جنگ هشت ساله، ما را قوی‌تر کرد. اگر جنگ هشت ساله نبود، این سرداران شجاع، این مردان برجسته نشان داده نمی‌شدند، در بین ملت بروز نمی‌کردند؛ این حرکت عظیمِ مخلصانه‌ی مردم مجال بروز و ظهور پیدا نمی‌کرد. ادامه خبر

بازدید مهندس ملارحمان از پروژه نصب استکر ریکلایمر و پروژه احداث تیکنر مرکزی مجتمع گل‌گهر

با توجه به قطع همکاری پیمانکار خارجی پروژه نصب استکر ریکلایمر به دلیل تحریم‌ها، نصب و راه‌اندازی تمامی تجهيزات پروژه توسط نیروهای متخصص داخلی انجام شده است امروز، مهندس ملارحمان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر به همراه جمعی از معاونین و مدیران شرکت از راه‌اندازی آزمایشی دو طرح آماده بهره‌برداری و افتتاح رسمی در این شرکت بازدید نمود. به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، مهندس ملارحمان ابتدا به بازدید از پروژه احداث پایل دوم سنگ آهن شکسته و نصب استکر ریکلایمر پرداخت. این پروژه که یکی از بزرگ‌ترین ریکلایمر سنگ آهن خاورمیانه است با سرمایه‌گذاری ۷ میلیون یورو و ۴۲۰ میلیارد ریال به اجرا درآمد که به دليل تحریم‌های خصمانه بین‌المللی و قطع همكارى پیمانکار خارجی، تامین با مشكلات عدي ...

۵۶ هزار و ۲۳۰ میلیارد ریال، سود خالص کگل در سال ۹۸

شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر که در سال 98 سرمایه خود را از 36 هزار میلیارد ریال به 48 هزار میلیارد ریال افزایش داد، موفق شد با رشد 28 درصدی سود در قیاس با سال 97 کارنامه سال 98 را ببندد. به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، این شرکت در کل دوره 12 ماهه سال 98 مجموعا 13 میلیون و 477 هزار و 153 تن از محصولاتش را در داخل با ارزشی بالغ بر 123 هزار و 840 میلیارد ریال فروخت که با وجود اینکه فروش تناژی این شرکت در سال 98 نسبت به سال 97 تفاوت معناداری نداشت و تنها یک درصد رشد را تجربه کرد اما گران شدن محصولات موجب شد تا درآمدهای حاصل از فروش کگل در سال گذشته نسبت به سال 97 با رشد 54 درصدی همراه شده و از 123 هزار میلیارد ریال نیز فراتر رود. بدین ترتیب، مجموع درآمدهای عملیاتی گل‌گهر در سال 98 ...

گل‌گهر، طلیعه‌دار فولاد کشور

چندی پیش در جریان برگزاری سمپوزیوم کاربردی مدیران موفق و رهبری برند در پساکرونا از مهندس جمشید ملارحمان، مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر به‌عنوان مدیر نقش‌آفرین در دوران رکود تقدیر شد. به همین دلیل و برای اطلاع از برنامه‌ها و طرح‌های این شرکت در دوران رکود اقتصادی و توجه به تحقق جهش تولید گفت‌وگویی با مهندس ملارحمان انجام شده است که در ادامه می‌خوانید.

پیش از این اعلام کرده بودید امسال باید بیش از ۶۰ درصد مواد اولیه مورد نیاز شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر را خریداری کنیم تا بتوانیم تولید و جهش بیشتری را رقم بزنیم، برای این مهم چه اقداماتی را انجام داده‌اید؟
...

پروژه انتقال آب خلیج فارس انقلابی در مسیر صنعت است

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره بانک سپه در دیدار با مدیران گل‌گهر عنوان کرد:

پروژه انتقال آب خلیج فارس انقلابی در مسیر صنعت است

مدیرعامل بانک سپه صبح امروز در جلسه با مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر با تاکید بر عملکرد خوب شرکت گل‌گهر گفت: خوشبختانه آقای مهندس ملارحمان با همراهی سایر مدیران شرکت در دستیابی به اهداف شرکت، انجام پروژه‌ها و جهش در تولید موفق عمل کرده است و این در سودآوری مدنظر سهامداران بسیار ارزشمند است. محمدکاظم چقازردی؛ مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره بانک س ...

تداوم مسئولیت‌های اجتماعی گل‌گهر در راستای مقابله با کرونا

به همت روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی توسط این شرکت با همکاری شهرداری و دانشکده علوم پزشکی سیرجان، بیلبورد‌های تبلیغاتی سطح شهر سیرجان با هدف آگاه‌سازی، خودمراقبتی و پیشگیری شهروندان از ابتلای به کرونا اختصاص یافته است.

ادامه خبر

حضور شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در جشنواره جذب ایده‌های فناورانه معدن و صنایع معدنی

جشنواره جذب ایده‌های فناورانه معدن و صنایع معدنی با موضوع ارتباط بین پژوهش و صنعت و با تمرکز بر چالش‌های زنجیره صنعت آهن و فولاد برگزار می‌شود. به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، این جشنواره در چند محور از جمله؛ اکتشاف و استخراج معدن، فرآوری و تولید کنسانتره، گندله‌سازی و احیا، ذوب و نورد و آب، انرژی، محیط‌زیست برگزار می‌شود و شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر نیز به عنوان یکی از حامیان اصلی جشنواره در آن حضور دارد. روابط‌عمومی و امور بین‌الملل

پیام مدیرعامل محترم شرکت گل گهر بمناسبت روز صنعت و معدن

ادامه خبر

بازدید مدیرعامل و اعضا هیئت مدیره شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر از کارخانه بازیابی هماتیت

جلسه هیئت مدیره شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، صبح امروز با حضور اعضا هیئت مدیره در محل مجتمع گل‌گهر برگزار شد. به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، اعضا هیئت مدیره و مدیرعامل این شرکت پس از پایان جلسه دو ساعته در محل مجتمع به بازدید از برخی طرح‌ها و پروژه‌های در دست اجرا در منطقه گل‌گهر پرداختند. اعضا هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در بازدید از پروژه کارخانه بازیابی هماتیت در جریان آخرین وضعیت این پروژه جهت عملیات تست و راه‌اندازی در سال جهش تولید قرار گرفتند. پروژه کارخانه بازیابی هماتیت، به عنوان بزرگترین کارخانه هماتیتی کشور شامل دو خط بازیابی خوراک خشک با ظرفیت ۶۰۰ هزار تن در سال و دو خط بازیابی خوراک تر با ظرفیت ۴۰۰ هزار تن در سال می‌باشد. از مهم‌ترین مشخصات ف ...

وبینار آموزشی خانواده موفق

وبینار آموزشی خانواده موفق

سخنران :دکتر آرش رمضانی زمان : دوشنبه 26 خرداد ساعت 8:30 صبح

طراحی و تولید سیستم سوخت‌رسانی الکترومکانیکی رک سنسور تراک های کوماتسو معدنی در مجتمع گل‌گهر

با تلاش مهندسین و نخبگان کشور در مدیریت مهندسی معكوس شرکت گل‌گهر و شرکت دانش بنیان مپسام و با همکاری شرکت‌های آرمان گهر و گهرزمين در مراحل تست‌های عملیاتی در معدن شماره سه، سیستم سوخت‌رسانی الکترومکانیکی رک سنسور تراک های کوماتسو معدنی طراحی، تولید و با موفقیت تست گردید. به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، این اتفاق برای اولین بار در ایران رخ داده و این فناوری تماما بومی شده و کلیه دامپ تراک های کوماتسو معادن کشور نیز می‌توانند جهت مصرف بهینه سوخت تراک های خود، از این رک سنسور ساخت شرکت دانش بنیان مپسام استفاده کنند. این محصول مهندسی معکوس تکنولوژی کوماتسو ژاپن بوده و با ارتقاء فناوری در بهینه‌سازی عملکرد سوخت‌رسانی پمپ احتراق دامپ تراک ۱۰۰ تنی komatsu hd785 و انجام تست‌های موف ...

روز جهانی محیط زیست

16 خرداد روز جهانی محیط زیست گرامی باد .

ادامه خبر

افتتاح و بهره‌برداری از کلانتری‌ ۱۲ شریعتی سیرجان

در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی توسط شرکت گل‌گهر انجام شد؛

افتتاح و بهره‌برداری از کلانتری‌ ۱۲ شریعتی سیرجان

آیین افتتاحیه کلانتری‌ ۱۲ شریعتی سیرجان که با حمایت شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و شرکت‌های تابعه احداث شده‌ است، صبح امروز با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد. به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، در این مراسم که امام جمعه سیرجان، فرمانده انتظامی استان کرمان، مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، سرپرست فرمانداری ویژه سیرجان ...

سرمایه‌گذاری‌های گل‌گهر معادل ۶۰ درصد ارزش سرمایه‌گذاری سال‌های گذشته بود

مهندس ملارحمان در نشست هم‌اندیشی مسئولان ایمیدرو و مدیران شرکت‌های بزرگ معدن و صنایع معدنی با سرپرست وزارت صمت مطرح کرد؛

سرمایه‌گذاری‌های گل‌گهر معادل ۶۰ درصد ارزش سرمایه‌گذاری سال‌های گذشته بود

ملارحمان در نشست هم‌اندیشی مسئولان ایمیدرو و مدیران شرکت‌های بزرگ معدن و صنایع معدنی با سرپرست وزارت صمت مطرح کرد؛ سرمایه‌گذاری‌های گل‌گهر معادل ۶۰ درصد ارزش سرمایه‌گذاری سال‌های گذشته بود جهش تولید همواره مورد توجه گل‌گهر بوده است مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در نشست هم ...

همزمان با عید سعید فطر، ویژه‌نامه الکترونیکی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در ۳۰ صفحه منتشر شد.

همزمان با عید سعید فطر، ویژه‌نامه الکترونیکی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در ۳۰ صفحه منتشر شد.

همزمان با عید سعید فطر، ویژه‌نامه الکترونیکی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در ۳۰ صفحه منتشر شد.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، در این ویژه‌نامه گفت‌وگوهایی با دکتر غریب‌پور معاون وزیر و رئیس هیئت عامل ایمیدرو، مهندس ملارحمان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر،مهندس کرمی شاهرخی رئیس هیئت مدیره شرکت گل‌گهر، مهندس عتیقی معاون مدیرعامل و مدیر مجتمع گل‌ ...

هشتمین دوره مسابقه طرح نسیم نهج‌البلاغه برگزار می‌شود

به همت شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و شورای فرهنگ عمومی سیرجان؛ هشتمین دوره مسابقه طرح نسیم نهج‌البلاغه برگزار می‌شود

هشتمین دوره مسابقه طرح نسیم نهج‌البلاغه برگزار می‌شود

مسابقه طرح نسیم نهج‌البلاغه، امسال برای هشتمین سال متوالی با همکاری شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و شورای فرهنگ عمومی شهرستان سیرجان برگزار می‌شود. به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، این طرح برای هشتمین سال متوالی و در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی توسط شرکت گل‌گهر برگزار ...

کمتر تاریخی در کشور را میتوان یافت که بخش معدن این گونه در کانون توجه دولت وجامعه قرار گرفته باشد

به بهانه فرا رسیدن روز و هفته معدن

کمتر تاریخی در کشور را میتوان یافت که بخش معدن این گونه در کانون توجه دولت وجامعه قرار گرفته باشد

این بخش اکنون فرصتی استثنایی یافته تا آنگونه که ظرفیت برای توسعه و اشتغال در کشور دارد، شناخته شود. تاکیداتی که طی سال های اخیر از زبان مقام معظم رهبری در اقتصاد مقاومتی و همچنین ایجاد ارزش افزوده در تولیدات معدنی، رونق و اخیرا جهش تولید شده، گویای این واقعیت است. همچنین در نامه ای که طی روزهای گذشته از سوی دکتر روحانی رییس محترم جمهوری ...

طرح فاصله گذاری اجتماعی و انجام اقدامات لازم به منظور پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا

طرح فاصله گذاری اجتماعی و انجام اقدامات لازم به منظور پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، همچون سه ماه گذشته کماکان در تمامی شرکت‌های منطقه معدنی و صنعتی گل‌گهر و با نظارت کمیته پیشگیری و مقابله با کرونای شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در حال انجام است. گزارش برخی از اقدامات انجام شده در این راستا در منطقه معدنی و صنعتی گل‌گهر در هفته گذشته به شرح ذیل می باشد؛ :small_blue_diamond:ضد عفونی کلیه اماکن اداری شرکت گهرهمکار در سایت معدن 1 و سایت 5و6و7 با محلول نانوسیل :small_blue_diamond:ضدعفونی تمامی کمپ‌های استراحتی رانندگان و پیمانکاران، انبارها و اقلام، مخازن سوختی و نازل ها، محوطه‌های بیرونی و .... شرکت گهرهمکار در سایت معدن 1 و سایت 5و6و7 با محلول نانوسیل :small_blue_diamond:انجام ضدعفونى در شركت آرمان گهر با ...

نشست هم‌اندیشی مدیران روابط‌ عمومی شرکت‌های معدنی و صنعتی منطقه گل‌گهر

نشست هم‌اندیشی مدیران روابط‌ عمومی شرکت‌های معدنی و صنعتی منطقه گل‌گهر به مناسبت هفته روابط‌ عمومی و ارتباطات به میزبانی مدیریت روابط‌ عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و با حضور دکتر حاتمی رئیس شورای فرهنگی اجتماعی منطقه گل‌گهر، دکتر سپهر، مدیر روابط‌ عمومی ایمیدرو و مهندس ضیغمی مشاور مدیرعامل و مدیر گروه اطلاع رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران به عنوان مهمانان ویژه این نشست در محل سالن کنفرانس شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط ‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، در ابتدای این نشست محمد ایرانمنش مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل گل‌گهر ضمن تبریک فرارسیدن هفته ارتباطات و روابط ‌عمومی و خیر مقدم به مهمانان، از زحمات ...

شهادت جمعی از پرسنل ناوچه کنارک

شهادت جمعی از پرسنل ناوچه کنارک را به ملت شهید پرور ایران تسلیت می نماییم.

راه اندازی خط توليد ماسك با حمايت شركت معدنی و صنعتی گل‌گهر

کارگاه توليدی فيلترانديشان كه تاكنون با حمايت شركت معدنی و صنعتی گل‌گهر، فيلتر ماشين‌آلات معدنی توليد می کرده است با اضافه نمودن تعدادی دستگاه ديگر در كنار توليد فيلتر هوا، شروع به توليد ماسك نيز نموده است. به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، اين كارگاه قابليت توليد دو قلم از موارد پرمصرف شرکت‌های منطقه گل‌گهر (فيلتر هوا و ماسك) را پيدا نموده است و تعداد ده شغل بصورت مستقيم ايجاد نموده است. شايان ذكر است، حمايت از توليدكنندگان سيرجانی و ارتقای توان صنعتی شهرستان از سياست های هيئت مديره شركت معدنی صنعتی گل‌گهر بوده و در این راستا با ايجاد واحد مهندسی معكوس و ساخت داخل، اين سياست از سال گذشته سرعت بيشتری پيدا نموده است. روابط‌عمومی و امور بین‌الملل ...

اقدامات شرکت معدنی و صنعتی گل گهر جهت مقابله با بیماری کووید 19

ادامه خبر

افتتاح نخستین فاز پروژه بهبود کیفیت خطوط 5 تا 7 کنسانتره در بهار 99 / بخش عمده‌ای از تجهیزات بومی‌سازی شده‌اند.

مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر خبر داد: پروژه بهبود کیفیت و افزایش ظرفیت خطوط 5 تا 7 کنسانتره شرکت گل‌گهر در 3 فاز مجزا در حال اجراست و ‌نخستین مرحله در بهار سال امسال راه‌اندازی می‌شود. به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، مهندس جمشید ملارحمان در ابتدا با تاکید بر اینکه مجموعه اقدامات سال جدید بر مبنای "جهش تولید" استوار است، درباره واپسین وضعیت این پروژه اظهار کرد: این پروژه در 3 فاز مجزا در حال انجام است و بخش‌های این پروژه شامل واحد کوبینگ، خردایش مجدد و آبگیری می‌شود. پیش‌بینی می شود واحد کوبینگ اواخر اردیبهشت امسال راه‌اندازی می‌شود. ملارحمان افزود: میزان سرمایه‌گذاری برای تمامی فازهای پروژه 42 میلیون یورو و 172 میلیارد تومان مشخص شده است. وی تصریح کرد: خوشبختانه ت ...

پیام مهندس ملارحمان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر به مناسبت ۲۵ فروردین ماه روز "منابع انسانی"

بسم‌ الله الرحمن الرحیم ۲۵ فروردین ماه سالروز تولد شاعر و عارف بزرگ ایرانی، شیخ فریدالدین عطار نیشابوری به عنوان روز "منابع انسانی" نامگذاری گردیده است. این روز فرصت مناسبی است تا بیشتر به اهمیت و جایگاه والای منابع انسانی در کشور پرداخته شود، چرا که سرمایه انسانی نقش مهم و موثری در پیشبرد اهداف هر مجموعه‌ای دارند و حیاتی ترین و ارزشمندترین سرمایه مجموعه‌ به شمار می‌روند. منطقه معدنی و صنعتی گل‌گهر به عنوان یکی از بزرگترین قطب‌های معدنی و صنعتی کشور با اشتغال بالغ بر ۲۰ هزار نفر سرمایه انسانی، نقش بزرگی در توسعه و رونق اقتصاد کشور دارد و بدون شک تمامی افتخارات به دست آمده در این مجموعه به دست توانای نیروهای زحمتکش مجموعه محقق شده است. قطعا توجه و توسعه منابع انسانی، موجب توسعه همه جانبه و متوازن هر مجموعه‌ ...

کارکنان شرکت گل‌گهر، مبلغ ۴۴۶ میلیون تومان برای مقابله با کرونا کمک کردند.

کارکنان شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر،در راستای همدلی و همراهی همه شهروندان سیرجانی،به صورت داوطلبانه و با مشارکت حداکثری مبلغ ۴۴۶ میلیون تومان برای مقابله با بیماری کرونا کمک کردند. به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، کارکنان این شرکت در راستای همیاری و کمک به تلاش‌های کادر درمانی شهرستان سیرجان برای کاهش پیامدهای بحران ایجاد شده در سطح جامعه و تامین وسایل و تجهیزات بهداشتی و پزشکی در بیمارستان ها و مراکز درمانی به دنبال شیوع گسترده کرونا،این مبلغ را برای مقابله با این ویروس به دانشگاه علوم پزشکی سیرجان و ستاد مقابله با کرونای شهرستان اهدا کردند. روابط‌عمومی و امور بین‌الملل

هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) گرامی باد .

طرح فاصله گذاری اجتماعی و انجام اقدامات لازم به منظور پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا،

طرح فاصله گذاری اجتماعی و انجام اقدامات لازم به منظور پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، همچون دو ماه گذشته کماکان در تمامی شرکت‌های منطقه معدنی و صنعتی گل‌گهر و با نظارت کمیته پیشگیری و مقابله با کرونای شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در حال انجام است. گزارش اقدامات انجام شده در این راستا در منطقه معدنی و صنعتی گل‌گهر در روز یکشنبه مورخ ۱۷ فروردین ماه به شرح ذیل می باشد:

اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در محل باربری گهرترابر

ادامه خبر

رضایت بازرس ویژه ستاد مدیریت کرونا استان کرمان از اقدامات انجام شده درخصوص پیشگیری از شیوع کرونا در منطقه گل‌گهر

صبح امروز، دکتر نوذر نخعی استاد دانشگاه علوم پزشکی کرمان و بازرس ویژه ستاد مدیریت کرونا استان کرمان به همراه رئیس و معاونین دانشکده علوم پزشکی سیرجان و رئیس بازرسی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از بخش های مختلف منطقه معدنی و صنعتی گل‌گهر بازدید بعمل آوردند.

ادامه خبر

لبیک وزیر صنعت، معدن و تجارت، تولیدکنندگان و صنعتگران کشور به مقام معظم رهبری برای تحقق اهداف "جهش تولید"

وزیر صنعت، معدن و تجارت با تبریک فرارسیدن سال جدید به پیشگاه ملت شریف ایران و مقام معظم رهبری، اعلام کرد: مایه افتخار است که در ادامه سال "رونق تولید"، سال 1399 نیز از سوی رهبری گرانقدر به عنوان "جهش تولید" مزین شد. رضا رحمانی تصریح کرد: این نامگذاری ارزشمند از چند وجه دارای اهمیت و مستلزم اقداماتی متناسب است؛ لذا با لبیک جانانه به ندای رهبر فرزانه انقلاب، خود و ارکان وزارت صمت را مکلف در ثمردهی حداکثری اهداف "جهش تولید" در سال پیش روی می دانم. وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: در سال "جهش تولید" همه برنامه های حرکت آفرین و مشوق های نتیجه بخش را با جدیت تمام دنبال خواهیم کرد تا دستور مقام معظم رهبری برای مشهود بودن آثار اقدامات در زندگی مردم، ظهور و بروز جدی و کاملاً موثری داشته باشد، انشاءالله. ...